تبلیغات
بهترین های جهان - سیکس فیت آندر


هر چیز كه دل به آن گراید گر جهد كنی به دستت آید ((نظامی))
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

پیوندها:

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

نظرسنجی:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

سیکس فیت آندر

نوشته شده توسط:نادر
پنجشنبه 29 دی 1390-01:11 ب.ظ

 

 
سیکس فیت آندر
اهل کشور تمپا، فلوریدا، آمریکا
سبک‌ها دث متال
دث اندرول
مدت کار ۱۹۹۳ تاکنون
ناشر(ها) متال بلید
نقش‌های
مرتبط
کنیبال کورپس، آبیچوآری، دث
وب‌گاه sfu420.com
اعضا
کریس بارنز
استیو سوانسون
کوین تالی
راب آرنولد
مت دورایس
اعضای پیشین
آلن وست
تری باتلر
گرگ گال

سیکس فیت آندر (به انگلیسی: Six Feet Under) یک گروه موسیقی دث متال آمریکایی است که در تمپا فلوریدا در سال ۱۹۹۳ پایه‌گذاری شد. گروه در اصل یک پروژه جانبی بود که توسط کریس بارنز که در گروه کنیبال کورپس خوانندگی می کرد و همچنین آلن وست که در گروه آبیچوآری به نوازندگی گیتار مشغول بود به اجرا درآمد. سپس تری باتلر که در گروههای مساکر و دث نوازندگی گیتار بیس را بر عهده داشت به گروه پیوست و در نهایت برادر زن وی گرگ گال به عنوان درامر به آنها منهق شد.

سیکس فیت آندر دارای نه آلبوم استودیوئی می باشد و به گفته ساوند اسکن آلبومهای گروه رتبه چهارم پُرفروشترین آلبومها در سبک دث متال در آمریکا را به خود اختصاص داده اند. به طوری که بیش از سیصد و هفتاد هزار نسخه از آنها تاکنون به فروش رفته است.[۱]

 

تاریخچه

تشکیل شدن، خالی از سکنه و تنگنا (۱۹۹۳-۱۹۹۷)

پس از پیوستن بارنز و وست به یکدیگر، آنها تری باتلر را استخدام کردند، که وست با او در مساکر هم گروه بود و سپس گرگ گال که برادر زن تری باتلر بود به گروه پیوست. سیکس فیت آندر برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ در یک باشگاه به اجرا پرداخت و آهنگ هایی که عمدتا از گروههای دیگر کاور شده بود را اجرا کرد. گروه در اواسط سال ۱۹۹۴ شروع به نوشتن مطالب اصلی کرد و بارنز از آنجا که کنیبال کورپس با متال بلید قرار داد بسته بود، برای سیکس فیت آندر نیز با آنها قرار داد بست.

آلبوم اول آنها ، خالی از سکنه در تاریخ ۱ سپتامبر سال ۱۹۹۵ منتشر شد. خالی از سکنه توسط برایان اسلجر (که کاشف اسلیر بود) و اسکات برنز (که کاشف سپولترا بود و با ناپالم دث و دیساید و چند گروه دیگر کار می کرد) تولید شد. بر خلاف دیگر گروهها، سیکس فیت آندر در این آلبوم از سولو گیتار استفاده نکرد، و آهنگسازی ها در حال انجام کار ساخته شده بودند. با این حال، صدای خواننده واضح بود. در این هنگام کریس بارنز اولویت اصلی خود را به سیکس فیت آندر اختصاص داد و در سال ۱۹۹۶ هنگام ضبط آلبوم ننگین از کنیبال کورپس جدا شد.

گروه دومین آلبوم استودیوی خود را با نام تنگنا در تاریخ ۹ سپتامبر ۱۹۹۷ منتشر کرد. که در آن آهنگ "مرگ یا افتخار" که در مورد هولوکاست بود و ترانه "۴:۲۰" که علاقه بارنز و عشق او به ماری جوانا را نشان می داد به چشم می خورد. "۴:۲۰" در مدت زمان چهار دقیقه و ۲۰ ثانیه و در بعد از ظهر ۲۰ آوریل ۱۹۹۷ در ساعت ۴:۲۰ ضبط شده بود.

حداکثر خشونت و قبرستان کلاسیک (۱۹۹۸-۲۰۰۰)

در سال ۱۹۹۸، آلن وست گروه را ترک کرد و به گروه آبیچوآری پیوست و استیو سوانسون که در مساکر نوازندگی می کرد جایگزین وی شد. این تنها تغییر در گروه تا ژانویه ۲۰۱۱ بوده است. همراه با خروج کامل بارنز از کنیبال کورپس و ورود سوانسون به سیکس فیت آندر، گروه تمرکز بیشتری بر روی پروژههای خود پیدا کرد.

در ۳ ژولای ۱۹۹۹، سیکس فیت آندر سومین آلبوم استودیویی خود را با نام حداکثر خشونت را منتشر کرد. همانطور که از نام آلبوم مشخص بود، اشعار در این نسخه به مراتب خشن تر از آلبوم های گذشته است. گروه همچنین آهنگ "ماشین جنگی" از گروه کیس را به سبک دث متال در این آلبوم ارائه داد. استیو سوانسون ریف و سولو خاصی را در آلبوم به وجود آورد.

حداکثر خشونت در سراسر جهان بیش از صد هزار نسخه فروش کرد، که این یک رکورد برای یک گروه دث متال بشمار می آمد و یک رویداد تبلیغاتی غیر منتظره برای گروه بود. در طول تابستان سال ۲۰۰۰، گروه در تور ون وارپد حضور یافت، جشنواره که تا آن زمان معمولا گروههای برجسته موسیقی پانک راک در آن شرکت می کردند.

در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۰۰ گروه آلبوم قبرستان کلاسیک را منتشر کرد، که آهنگ های کاور شده از گروههای مورد علاقه سیکس فیت آندر بود. صدای خواننده و سازها مانند سبک دث متال بودند، اما ریف اصلی و ریتم آهنگ ها دست نخورده باقی مانده بود. آهنگ های همچون "برگ شیرین" از بلک سبث ، "دود در آب" از دیپ پرپل و "مه بنفش" از جیمی هندریکس در آن به چشم می خورد.

قتل عام واقعی و ریختن خون (۲۰۰۱-۲۰۰۳)

گروه آلبوم پنجم خود را که قتل عام واقعی نام داشت در (۷ اوت ۲۰۰۱) با حضور دو هنرمند ویژه به عنوان مهمان : ایس تی که یک خواننده رپ بود و صدای او در آهنگ "یک گلوله در چپ" بر روی فریاد های بارنز شنیده می شد، و همچنین کارن کریسیز که در آهنگ "بیماری و پیچ خوردن" صدای او در کنار بارنز به گوش می رسید، ارائه کرد. در قتل عام واقعی آهنگسازی گرو تر شده بود و آهنگ ها توفنده تر و بیشتر آهسته بودند، اما کمتر استاتیکی بودند. نوازندگی و تولید بهبود یافته بود و خشونت بیشتری در آهنگ ها دیده می شد. قتل عام واقعی در اوج خود به رتبه ۱۸ در بیلبورد رسید.

سیکس فیت آندر در یک تور طولانی که در تابستان سال ۲۰۰۲ در آمریکا شروع شد به همراه اسکینلس و اسورم انیمی شرکت کرد. در ۱۴ ژوئن گروه دی وی دی دو مرده را به همراه آلبوم اجرا زنده آن منتشر کرد. در سپتامبر ۲۰۰۲ گروه با گروه هتبرد در یک تور شرکت کرد. در کریسمس سال ۲۰۰۲ آنها در جشنواره اروپا با گروههایی مانند کتکلیسم و دینگ فتیس شرکت کردند.

آلبوم بعدی گروه ریختن خون، در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۰۳ منتشر شد. اشعار این آلبوم بسیار تیره و تاریک بود و علاوه بر این، صدای همیشگی خواننده که از گلو او ناشی می شد تغییر کرده بود، بارنز در این آلبوم شروع به استفاده از کشیدن فریاد های مسوم به دث گرول در خوانندگی خود کرد.

قبرستان کلاسیک ۲ ، ۱۳ و یک دهه در قبر (۲۰۰۴-۲۰۰۶)

قبرستان کلاسیک ۲ در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۰۴ بیرون آمد. این آلبوم صرفا متمرکز بود بر روی آلبوم "بازگشت از سیاهی" گروه ای‌سی/دی‌سی که در سال ۱۹۸۰ منتشر شده بود. وید کرگن منتقد سایت آل موزیک در مورد این آلبوم که به صورت دث متال ارائه شده بود و آیا یک تهدید برای این سبک بود گفت: "بدیهی است که در آثار سیکس فیت آندر یک شکاف آشکار وجود داشته باشد."

سیکس فیت آندر هفتمین آلبوم استودیویی خود را در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۰۵، تحت عنوان ۱۳ منتشر کرد و این در حالی بود که اشعار آلبوم را، کریس بارنز با کشیدن مقادیر زیادی ماری جوانا و فکر کردن بر روی آنها نوشته بود. کیفیت صدا عالی بود، هر چند که در این آلبوم پیشنهاد شده بود که حجم صدا در حالت حداکثر باشد. آلبوم ۱۳ بازگشت قابل توجه به فرم قتل عام واقعی و سبک دث متال کلاسیک بود، این موضوع در آهنگ های مانند "سایه دروگر" و "تجزیه نژاد بشر" مشهود است.

متال بلید رکوردز در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۰۵ مجموعه را در پنج دیسک و با نام یک دهه در قبر منتشر کرد. دو دیسک اول بهترین ساخته های گروه هستند، دیسک سوم مجموعه تلفیقی کمیاب است، دیسک چهارم یکی از کنسرت های اول گروه در سال ۱۹۹۵ است و دیسک پنجم دی وی دی اجراء زنده گروه در سال ۲۰۰۵ می باشد.

در ماه نوامبر سال ۲۰۰۵، کریس بارنز به گروه دث متال تورچور کیلر که در فنلاند کار می کرند، پیوست. هم گروهی های جدید او از این امر به عنوان یک اتفاق بزرگ یاد کردند. گروه به نواختن آثاری از سیکس فیت آندر و آبیچوآری پرداختند. بارنز در آلبوم استودیوی ازدحام که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، به عنوان خواننده حضور یافت.

فرمان، مراسم مرگ و قبرستان کلاسیک ۳ (۲۰۰۷ تاکنون)

سیکس فیت آندر در تورهای زیادی در سال ۲۰۰۶ شرکت کرد و در استودیو شروع به ضبط آلبوم بعدی خود فرمان کرد، که در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۰۷ منتشر شد. این آلبوم یک فرم خاص در آثار گروه است. به گزارش منتقد موسیقی چاد بوار، این آلبوم "ترانه های جاذب با سبک دث متال است... که کرشینگ سنگین دارد، اما یک کار عالی با سبک گرو نیز است."

سیکس فیت آندر در فستیوال متال فست که در سال ۲۰۰۷ و با حضور گروههای همچون بلف گور، اپنیرز فینترول و نیل برگزار شد، شرکت کرد که یکی از بهترین تورهای گروه تا به امروز است. اولین چیزی که در این آلبوم از سیکس فیت آندر دیده میشود، ارتقاء یانتن آهنگ هاست. با وجود اینکه پخش ویدیو های گروه در گذشته ممنوع بود. با این حال، موزیک ویدئو "روز قیامت" از برنامه هدبنگرزبال شبکه ام تی وی، در تاریخ ۱۰ نوامبر همان سال شروع به پخش شد.

در تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۰۷، سیکس فیت آندر در وب سایت خود اعلام کرد در اوایل می آلبوم استودیوی جدید خود را ضبط می کند. آلبوم با عنوان مراسم مرگ توسط متال بلید رکوردز در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۰۸ در ایالات متحده و ۱۷ نوامبر ۲۰۰۸ در انگلستان منتشر شد.

همانطور که اعلام شده بود در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۰۸ کریس بارنز رسما از گروه تورچورکیلر جدا شد و جوری سلینن جایگذین وی شد. گرگ گال مشغول نوشتن و ضبط آهنگ با گروه جدید خود به نام اکزیتسکت، همراه با گیتاریست سام ویلیامز (دنیال فیند، دون با لو)، نوازنده بیس، فرانک واتکینز (آبیچوآری، گورگوروث)، گیتاریست جو کسیر (موردر سوآسید پکد، سلاپ اف رالیتی) و خواننده پل پاولویچ (اسیوک) شد.

قبرستان کلاسیک ۳ در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۱۰ منتشر شد. در ۱ فوریه ۲۰۱۱ کریس بارنز در وب سایت گروه از رفتن گرگ و تری سخن گفت. اما او در مورد آینده گروه گفت : "فقط برای شما، من و استیو به آینده گروه بسیار خوش بین هستیم، من در چهار ماه گذشته به همراه اعضای دیگر گروه بر روی آهنگ های جدید به سختی مشغول به کار بوده ام. من این تضمین و قول را به همه طرفداران سیکس فیت آندر خواهم داد که گروه جدید یک گروه با نیروی دث متال واقعی است و انتظار طولانی آنها برای یک درام وحشیانه، ریف های لعنتی و خوانندگی عالی که چهره هر کسی را تغییر خواهد داد را به پایان برسانم."

تری باتلر بعد از ترک کردن گروه برای همکاری به گروه دث متال آبیچوآری پیوست، و آینده گرگ گال از هم اکنون معلوم نیست.

درامر کوین تالی به سیکس فیت آندر می پیوندد! این آخرین اخبار در مورد اعضاء سیکس فیت آندر است که به تازگی فاش شده! وی بیشتر در گروههای چیماریا و دینک فتوس کار می کرد و بعد پیوستن به سیکس فیت آندر در آلبوم آینده و تورهای گروه حاضر خواهد بود.

کریس بارنز می گوید: "من از پیوستن کوین به سیکس فیت آندر خوشحالم او بی شک یکی از بهترین هاست، اگر نه گوییم او بهترین درامر دث متال است و من به حضور او افتخار می کنم!"

سبک موسیقی

بارنز سیکس فیت آندر را به قصد ساختن موسیقی دث متال که تنها در آن از انفجار ضربه و سرعت استفاده می شد تشکیل نداد. آنها بیشتر نوازندگی می کردند با سبک گرو دث متال مانند شیوه آبیچوآری، اجرا های آهسته تر و با سرعت معمولی، ولی به روش دث متال. پس از خروج از کنیبال کورپس سبک شعری بارنز کمی تغییر کرد، هر چند محتوای اشعار مانند گروه اول وی تکان دهنده است. بارنز به طور عمده در مورد خشونت می نویسد : خون ریزی، مرگ و یا بعضی از گرایش های سیاسی از جمله غیر قانونی بودن ماری جوانا و انتقاد از دولت. در رابطه با خوانندگی کریس بارنز او را باید یکی از پیشگامان دث گرول دانست، هر چند خوانندگی تمیزی از او در بعضی از آهنگ ها دیده می شود.

اعضا

کنونی
  • کریس بارنز - آواز (۱۹۹۵ تاکنون)
  • استیو سوانسون - گیتار (۱۹۹۸ تاکنون)
  • راب آرنولد - گیتار (۲۰۱۱ تاکنون)
  • کوین تالی - درامز (۲۰۱۱ تاکنون)
  • مت دورایس - بیس (۲۰۱۱ تاکنون)
پیشین
  • آلن وست - گیتار (۱۹۹۵ تا ۱۹۹۸)
  • تری باتلر - بیس (۱۹۹۵ تا ۲۰۱۱)
  • گرگ گال - درام (۱۹۹۵ تا ۲۰۱۱)

آلبوم [ویرایش]

آلبوم‌های استودیوئی [ویرایش]

نام آلبوم سال انتشار
۱. Haunted ۱۹۹۵
۲. Warpath ۱۹۹۷
۳. Maximum Violence ۱۹۹۹
۴. True Carnage ۲۰۰۱
۵. Bringer of Blood ۲۰۰۳
۶. ۱۳ ۲۰۰۵
۷. Commandment ۲۰۰۷
۸.Death Rituals ۲۰۰۸


نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

Cialis 20 mg
سه شنبه 23 مرداد 1397 12:14 ق.ظ

With thanks! I appreciate it.
prezzo di cialis in bulgaria where cheapest cialis cialis cuantos mg hay preis cialis 20mg schweiz cialis dose 30mg il cialis quanto costa what is cialis tadalafil 20 mg where cheapest cialis safe site to buy cialis online
Buy cialis online
دوشنبه 7 خرداد 1397 01:38 ب.ظ

You stated it terrifically.
cialis name brand cheap cialis prezzo di mercato costo in farmacia cialis cialis kaufen wo generic cialis pro cialis daily dose generic cialis per paypa cost of cialis cvs callus buy cialis online legal
Online viagra
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 09:40 ب.ظ

Reliable material. Many thanks!
buy viagra online australia viagra online buy buy viagra china viagra cheap online uk buy viagra from uk buy viagra uk next day delivery where can i buy cheap viagra how to purchase viagra buy viagra cvs viagra without presc
Buy cialis online
شنبه 18 فروردین 1397 10:39 ب.ظ

Truly tons of helpful information.
cialis bula american pharmacy cialis cialis en 24 hora cialis uk next day generic cialis 20mg uk cialis sale online cialis generico postepay cialis great britain cialis generique calis
Cialis pills
جمعه 3 فروردین 1397 01:08 ق.ظ

Thank you, Useful information.
cialis prezzo in linea basso cialis tadalafil generic cialis cialis side effects free cialis cialis 5 mg para diabeticos cialis sicuro in linea cialis patent expiration deutschland cialis online tarif cialis france
Can you grow taller with exercise?
دوشنبه 27 شهریور 1396 04:06 ق.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could
i subscribe for a blog website? The account helped me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
Clinton
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:07 ق.ظ
Hi there every one, here every person is sharing these knowledge, so
it's good to read this weblog, and I used to visit this webpage all the time.
Earl
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 08:16 ب.ظ
I am very happy to read this. This is the kind of manual that needs to
be given and not the accidental misinformation that's at the other blogs.
Appreciate your sharing this greatest doc.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 01:31 ق.ظ
Hello! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My site looks weird when viewing from my iphone4.
I'm trying to find a template or plugin that might be
able to fix this problem. If you have any recommendations, please
share. Many thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر